image_pdfimage_print

De afgelopen weken is de beroepingscommissie van start gegaan. Het doel van de commissie is het voordragen van een nieuwe predikant. Wat vinden we belangrijk aan een predikant? Wie past bij onze gemeente en in ons team van predikanten? We hebben een tekst voor een advertentie gemaakt die afgelopen week is geplaatst op de vacaturesite van de PKN en ook op onze eigen website. Eind juni verschijnt Woord & Weg (vroegere Kerkinformatie) en daarin zullen de lezers ook attent worden gemaakt op de vacature.
Mocht u zelf mogelijke kandidaten willen aandragen, neemt u dan contact op met Dieneke van Os (tel. 06-31365480, bij voorkeur ‘s avonds) of stuur een e-mail naar pgo vacature. Natuurlijk kunt u ook altijd een van de commissieleden aanspreken.
Beroepingscommissie: Tim de Blaeij, Ellen Kralt, Katinka van Netten, Guusje Onderwaater, Teus van Oostenbrugge, Dieneke van Os, Cora Smit, Ronald Vermerris en Jan Willem Wevers