Die pinkstervieringen, ooit op het terrein van het Zendingshuis, of die oecumenische Vredesdiensten in sporthal De Voscuyl…. Met zijn allen als kerkmensen van heel Oegstgeest, betrokken bij een grote, inspirerende happening! Niet alleen voor kerkmensen, maar voor iedereen in ons dorp… zou dat nog eens een keer kunnen?
Regelmatig wordt ernaar gevraagd. De Raad van Kerken in Oegstgeest heeft een idee! Op een zaterdag, eind van de middag, is er rond het Dorpscentrum (een tent op de Lijtweg?) iets bijzonders te doen voor kinderen en jongeren, en iets voor ouderen, en iets met samen eten. En ’s avonds is er een korenfestival – er zit veel muziek in Oegstgeest! En dan zondagochtend een feestelijke dienst samen met daarna nog een paar dingen om te doen of je aan het denken te zetten over samen kerk-zijn in en met ons dorp… Kerk in de buitenlucht… kan heel gezond zijn! Wie wil er eens meedenken?
Cor van Beuningen, c.vanbeuningen@socires.nl
RvK, ds. Robert Roth, rrroth65@solcon.nl
ds. Aart Verburg, aartverburg@me.com