Hulpkosters gevraagd!

‘Als we allemaal een (kleine) taak oppakken in onze gemeente versterken we de onderlinge banden en besparen we nog kosten ook’. Om de koster te ontlasten en ook een zondag vrij te geven, hebben we hulpkosters nodig. Als hulpkoster word je eens in de zoveel tijd ingeroosterd voor de kosterwerkzaamheden in en rond de zondagse eredienst. Hiertoe behoort o.a. het klaarmaken van de kerkruimte voor de zondagse eredienst en het optreden als gastvrouw/-heer voor onze gemeenteleden. Dit doe je natuurlijk niet alleen, maar in overleg met onze koster Dirk Jan de Ruijter jr. Het vraagt niet heel veel tijd, is leuk om te doen en wordt bijzonder gewaardeerd. Dirk Jan zal je de ‘kneepjes van het vak’ leren en er is ook een uitgebreide omschrijving van de werkzaamheden en de werking van apparaten. Ook zijn er altijd mensen aanwezig die je kunnen ondersteunen om er samen iets moois van te maken. Hoe vaak ben je nodig? Dit zal in principe ongeveer 1x per 2 à 3 maanden zijn, afhankelijk van de grootte van de poel van hulpkosters. Daarnaast is het natuurlijk afhankelijk van je eigen wens. Hoeveel tijd ben je kwijt? Wanneer je dienst hebt: ongeveer 4 uur. Daarnaast heb je 1 keer per jaar een BHV-trainingsdag, georganiseerd door de PGO. Wie is mijn aanspreekpunt? Wil je meer weten? Onze koster Dirk Jan de Ruijter jr. spreekt graag met je! Je kunt hem altijd aanschieten in de kerk,
bellen 06-53634984 of E-Mail