Ds. Ad Alblas interim predikant

De kerkenraad is verheugd en dankbaar dat, na het afscheid van ds. Iris van der Heul, ds. Ad Alblas bereid is gevonden om de komende periode de PGO te ondersteunen.
In een aantal gesprekken groeide het enthousiasme om met elkaar in de vacante periode op weg te gaan.

Naast het predikantswerk in de sectie Zuid-Oost zal Ad zich in het bijzonder richten op het opzetten/ondersteunen van de verschillende pastorale teams in de gemeente. Hij zal zijn werkzaamheden in ongeveer een halve werkweek uitvoeren en is bereikbaar per telefoon, e-mail en WhatsApp. Zijn contactgegevens komen in de Oké en op de website.

Ds. Alblas begint zijn werkzaamheden op maandag 28 december (vakantieweek ds. Veldman) en zal in principe voor een jaar verbonden zijn aan onze gemeente. Voor pastorale vragen of melden van een overlijden kunt u tot en met 3 januari contact opnemen met de plv. scriba.

In de dienst op ambtsdragerszondag 24 januari is er een liturgisch moment waarin hij aan onze gemeente wordt verbonden.
In de komende Oké en op de website van de PGO stelt Ad zich verder voor. Lees meer…
Wij danken Ad voor zijn bereidheid en enthousiasme en heten hem van harte welkom in ons midden.
Namens de kerkenraad, Marien den Boer, voorzitter

Uit: Gemeenteberichten 27 december 2020