Kindermiddag

Hoi allemaal, Hebben jullie een fijne vakantie gehad? En hoe is het met de start van school gegaan? De kerk start ook weer met een nieuw jaar.
Op zondagmiddag 26 september is er weer een kindermiddag in de Regenboogkerk van 14.00 tot 15.30 uur. We gaan dan samen nadenken over deze wereld en proberen haar na te bouwen. Tijdens het knutselen kunnen we elkaar erover vertellen.
Kom je op deze middag ook meedoen, luisteren, kijken of meepraten? We vinden het fijn, als jij er bent. Natuurlijk is je vriendje, vriendinnetje, buurmeisje of klasgenootje ook van harte welkom.
Omdat we voor iedereen genoeg spulletjes en wat te drinken willen hebben, horen we graag via de app of mail aan Maartje (Email) of je komt meedoen.