Collecten zondag 5 januari 2025

De eerste collecte is bestemd voor Stichting De Brug. De Brug is een ggz-instelling voor verslavingszorg. Zij bieden hulp aan verslaafden, ouders/partners en familieleden. Ieder heeft zijn eigen verhaal, voor iedereen is er een luisterend oor. De Brug biedt uitgebreide professionele hulpverlening op maat; van inloophuis, woonbegeleiding, behandeling tot begeleid zelfstandig wonen in het woonhuis. Zij vinden het van belang dat aanmelders snel kunnen worden geholpen.

► Uw bijdrage is welkom in de collectebussen in de kerk, via de Appostel App, de QR-code of op rekeningnummer NL87 INGB 0000 373456 van de diaconie PGO t.n.v. Stichting De Brug.

► Uw gift voor het plaatselijke kerkenwerk kunt u overmaken op het rekeningnummer van de PGO: NL17 INGB 0002 3412 94, via de Appostel App, via de digitale QR-code of via de collectebus.

► Uw gaven voor het project van de zendingsbus zijn in dit seizoen bestemd voor een project van Kerk in Actie. Het betreft het opleiden van sociaal bewogen predikanten in Colombia, Zuid-Amerika. Dit project maakt het mogelijk voor de op te leiden predikanten om zich te bekwamen in praktische theologie en om stage te lopen bij kansarme jongeren. U kunt uw gaven overmaken via de Appostel App, de OR-code of op rekeningnummer NL87 INGB 0000 373456 t.n.v. diaconie PGO, o.v.v. project zendingsbus.

Taakgroep Diaconaat & Zending